Ενισχυτική Διδασκαλία

Ανακοίνωση 25/10/2018

Από το Γυμνάσιο Ν. Τρίγλιας ανακοινώνεται ότι για το σχολικό έτος 2018-2019, θα μπορούν οι αδύναμοι μαθητές να παρακολουθούν Ενισχυτική Διδασκαλία μαθημάτων Γυμνασίου η οποία θα  περιλαμβάνει τα μαθήματα:   Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.
            Οι ενδιαφερόμενοι Γονείς, θα πρέπει να συμπληρώσουν την Επισυναπτόμενη αίτηση και να την καταθέσουν στο Σχολείο, μέχρι την Τετάρτη 31 Οκτωβρίου.
          Τα τμήματα ενισχυτικής διδασκαλίας θα λειτουργήσουν μετά το ωράριο του Σχολείου και εξαρτάται από τον αριθμό των ενδιαφερόμενων μαθητών, σε ποια Σχολεία θα ενεργοποιηθούν, για το σχολικό έτος 2018-2019.

-------------------------------------------

Με κλικ ΕΔΩ μπορείτε να δείτε και να εκτυπώσετε την αίτηση . Αφού την συμπληρώσετε θα πρέπει να την καταθέσετε στο γυμνάσιο μέχρι την Τετάρτη 31 Οκτωβρίου.